Сироварка з Полтави перемогла в реаліті-шоу про бізнес

Автор: Анна Аксюк, 15 лютого, 08:07

Фото: Тетяна Дядечко


Засновниця сироварні «Коза Чка» Тетяна Дядечко пройшла всі етапи бізнес-реаліті-шоу у якому відбирають успішні підприємницькі проєкти і отримала заслужену перемогу.

До WIN WIN SHOW полтавка потрапила ще восени, коли пройшла кастинг, в якому відібрали першу п'ятірку підприємців. Тож Дядечко продовжила боротися за можливість побудувати великий бізнес.

Для цього підприємиця проходила різні завдання пов`язані з організацією різних етапів розвитку власного бізнесу. Зйомки шоу тривали майже 3 місяці. Врешті обрали трьох переможців, серед яких опинилася і Тетяна Дядечко.

Вона говорить, що загалом, все шоу потужно виштовхнуло її із зони комфорту і це було круто. Вона поділилася враженнями від перемоги і здобутків від участі в проєкті:

«Саме розуміння того, що ти переможець із сотні відібраних підприємців, це круто. Але я перемогла ще десь на середині зйомок, коли зрозуміла, що мені потрібно щось змінювати в моєму бізнесі».

Ще полтавка дуже задоволена, що познайомилася з іншими гарними підприємцями, з якими проходила випробування. 

Зараз Тетяна Дядечко будує плани з активного розвитку бізнесу – маркетингова стратегія, розширення виробництва. Також, вона почала проходити навчання у бізнес-школі Unit School of Business та по маркетингу Superludi|Brand Underdog.

Тепер підприємиця сподівається, що зможе все втілити і досягнути поставленої цілі – збільшити прибутковість свого виробництва у 4 рази:

«Я вже точно зрозуміла, що для цього не обов’язково збільшувати об’єми виробництва в 4 рази, а потрібно працювати головою».

Також полтавка дуже вдячна за можливість отримати таке навчання і знання українському підприємцю, засновнику холдингової компанії UFuture і UNIT.City Василю Хмельницькому.

Нагадаємо, Тетяна Дядечко вперше, змагаючись за можливість отримати гроші від інвестора на розвиток свого бізнесу, прийшла до ведучих з тацею своєї продукції.

Опублікована: 15 лютого 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація