76 вчителів початкових класів в області візьмуть участь у сертифікації педагогічних працівників 2021 року.

27 лютого відбудеться перший етап сертифікації – незалежне тестування фахових знань та умінь. Він відбудеться на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка. Про це повідомила 23 лютого пресслужба Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області. 

За інформацією Міністерства освіти та науки, іспит розпочнеться об 11:00. Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник має показати  паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик.

Перший етап сертифікації організовує Український центр оцінювання якості освіти. Два наступні етапи проводитиме Державна служба якості освіти:

  • самооцінювання власної педагогічної майстерності учасником сертифікації (29 березня – 20 квітня);
  • вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (20 вересня – 12 листопада).

Вчителі, які успішно пройдуть сертифікацію, отримають надбавку у 20% до заробітної плати. Крім того, успішне проходження сертифікації зараховується як проходження чергової або позачергової атестації учителем, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Нагадаємо, минулорічні результати сертифікації вчителів Полтавщини, тут.

На сертифікацію в області було зареєстровано 65 вчителів. Перший етап пройшли 63 педагоги. Другий етап пройшли 45 педагогів. З них 39 успішно пройшли сертифікацію.

Loading...