Суд поновив на посаді директора ТУ ДБР в Полтаві

Автор: Віталій Крицький, 13 серпня, 15:53

Фото: Володимир Тимошко (фото Олега Журавльова)


Володимира Тимошко, директора Територіального управління Держбюро розслідувань в Полтаві, який був звільнений Романом Трубою ще 25 травня 2019 року, поновлять на посаді.

Відповідне рішення Харківського окружного адміністративного суду оприлюднено та внесено в Єдиний реєстр судових рішень вчора, 12 серпня 2019 року.

Про це повідомляє видання «Українські новини».

Суд встановив, що повідомлення про звільнення Тимошко від 21 травня 2019 року надійшло до територіального управління 23 травня 2019 року. Таким чином Роман Труба порушив вимоги ЗУ «ПРО державну службу», за яким письмове повідомлення про звільнення держслужбовець повинен був отримати не пізніше, ніж за 7 календарних днів.

Крім того, йдеться в рішенні суду, лист-повідомлення, відправлене Романом Трубою в Полтавське ТУ ДБР, не містило підстав для звільнення Тимошко. У ньому йшлося тільки про те, що «професійний рівень є недостатнім для організації діяльності підвідомчого територіального управління, що стало причиною провальної ситуації в ряді важливих напрямків роботи, зокрема – організації роботи з кадрами». Докази цього, однак, не були надані.

Володимир Тимошко і Роман Труба (фото Олега Журавльова)

Суд визнав ці підстави недостатніми для звільнення директора Територіального управління ДБР в Полтаві і скасував дію наказу про звільнення.

Крім того, суд зобов'язав директора ДБР надалі утриматися від прийняття рішень про звільнення Володимира Тимошка з посади без узгодження з першим заступником і заступником директора ДБР, посилаючись на ч. 2 ст. 12 ЗУ «ПРО Державне бюро розслідувань».

Наразі Володимир Тимошко продовжує перебувати на лікарняному.

Нагадаємо, 29 травня, директор територіального управління Державного бюро розслідувань (розташоване у Полтаві), Володимир Тимошко на своїй fb-сторінці повідомив, що очільник ДБР Роман Труба звільняє його за «невідповідність займаній посаді та недостатню професійність».

Зазначимо, 4 грудня 2018 року в Полтаві почало працювати Державне бюро розслідувань на кілька регіонів. Управління має розслідувати корупційні злочини вищих посадових осіб і правоохоронців. Його очолив Володимир Тимошко — колишній заступник начальника ГУ НП в Полтавській області, екс-начальник слідчого управління області.

Наразі полтавському територіальному управлінню ДБР підпорядковуються чотири області: Полтавська, Сумська, Дніпропетровська й Харківська.

Раніше ЗМІСТ детально розповідав про роботу слідчих ДБР у Полтаві.

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація