Наразі суд скасував арешт на зовнішню прибудову, засідання щодо скасування арешту на прибудову із внутрішньої сторони відбудеться 16 вересня.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній 14 вересня. 

Щодо зовнішньої прибудови. 20 липня відбувся огляд місця подій. Тоді зафіксували факт виконання будівельних робіт. Йдеться про встановлення металевих конструкцій впритул до будівлі коледжу.

26 липня слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави наклав арешт на майно, але її скасували восени.

«2 вересня Полтавський апеляційний суд скасував ухвалу та постановив нову,  якою відмовив у задоволенні  клопотання слідчого про арешт майна. Це рішення виноситься судом. Наразі  зовнішня сторона не перебуває під арештом».  

3 вересня  слідчий подав клопотання до Октябрського районного суду Полтави про арешт майна, але 10 вересня суд відмовив. На це рішення суду готують апеляцію.

Щодо прибудови, яка знаходиться з внутрішнього коледжу Антон Столітній каже, що представник коледжу оскаржив рішення суду про накладення арешту на цю прибудову. Розгляд цього рішення відбудеться о 16:00 16 вересня у Полтавському апеляційному суді:

«Нагадаю, що 2 червня  ми проводили огляд місця події  та зафіксували факт проведення будівельних робіт зі спорудженням прибудови з боку двору. Через 2 дні,  слідчим за погодження з прокурором надіслали клопотання до Октябрського  суду м. Полтави  про арешт зазначеної прибудови.  А 25 червня ухвалою судді Октябрського суду  задоволено клопотання слідчого  про накладення арешту на прибудову».

Раніше ЗМІСТ писав, що за фактом порушення внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 3 ст. 197-1 (самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятій земельній ділянці) Кримінального кодексу України. Детальніше тут.

Loading...