«Територія Майдану»: для реконструкції площі перед Полтавською ОДА замовлять коригування проєкту

Коригування потрібне через завершення будівництва Центру надання адміністративних послуг.

Про це ЗМІСТу розповіла головна архітекторка Полтавщини Ірина Особік.

За її словами, від реалізації проєкту «Територія Майдану» не відмовляються:

«Безумовно будуть реалізовувати цей проєкт в обов’язковому порядку. Тільки він зараз потребує коригування у зв’язку з тим, що збудований і вже фактично зданий в експлуатацію центр надання послуг. Просто буде коригуватися проєктно-кошторисна документація і щойно з’явиться фінансування на це, буде реалізовуватись».

Ірина Особік говорить, що джерелами фінансування проєкту можуть стати бюджет області та, можливо, державний бюджет. Архітекторка розповіла, що проєкт планували подавати на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. Однак до цьогорічного переліку він не увійшов.

Нагадаємо, що до реконструкції площі планували повернутися не раніше, аніж після здачі ЦНАПу. Його будівництво завершили у вересні 2020 року.