Електросамокати у Полтаві
Електросамокати у Полтаві

(Фото ЗМІСТу)

У новому сезоні роботи шерінгу самокатів планують збільшити кількість зупинок, де можна буде залишати пристрої, а асфальт на місці зупинок позначать фарбою (раніше побачити локації можна було тільки у застосунку).

Про це розповіли засновники харківської компанії EAZZY 10 лютого під час засідання робочої групи в Інституті розвитку міста.

Також у 2022 році хочуть розширити територію, де можна буде використовувати орендовані самокати. Раніше це була тільки центральна частина міста, а взяти/залишити електросамокати можна було на 34 точках. У планах підприємців – збільшити допустиму швидкість пристроїв на різних локаціях.

Нині робоча група працює над порадами для сервісу щодо розширення радіусу роботи електросамокатів, аби їх можна було використовувати у різних частинах міста.

Торік двоє хлопців їхали на одному електросамокаті та збили жінку, тому швидкість руху на вул. Соборності обмежили до 15 км/год. У компанії планують застрахувати усіх райдерів від випадків травмування, ушкоджень оточуючих та несправностей самокат.

З 1 серпня до 15 листопада шерінгом скористалися 200 тисяч користувачів. У середньому проїжджали по 4 км. Завдяки цьому вдалося виокремити улюблені маршрути полтавців:

  • вул. Соборності – Біла Альтанка;
  • вул. Соборності – «Макдональдс»»;
  • Центр – ТРЦ «Київ»;
  • Першотравневий проспект.

Протягом використання самокатів поліція зафіксувала 35 заяв про викрадення техніки, але кожен пристрій знайшли та повернули. Засновники кажуть, що здебільшого викрасти самокати намагалися на початку роботу шерінгу, бо люди не могли зрозуміти як працює прокат.

Loading...