Олександр Мамай вручає квіти Тетяні Татаріній на засіданні виконкому
Олександр Мамай вручає квіти Тетяні Татаріній на засіданні виконкому

(Фото – Катерина Пєшикова для ЗМІСТу)

Директорці полтавського «Інституту розвитку міста» Тетяні Татаріній оголосили про підозру у розтраті бюджету громади, а 1 липня суд ухвалив рішення про запобіжний захід.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави.

Старший слідчий відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Полтавській області Полонський клопотав про взяття Тетяни Татаріної під варту, але суддя відмовив. Обрали запобіжний захід у вигляд нічного домашнього арешту.

Директорка ІРМ матиме перебувати вдома з 23:00 до 5:00 до 28 серпня. У разі порушення обмежень, можуть застосувати жорсткіший запобіжний захід. ЗМІСТ звертався до Тетяни Татаріної за коментарем, але наразі вона не готова коментувати ситуацію.

Напередодні керівниці та бухгалтерці «Інституту розвитку міста» й двом прибиральницям приватного майна родини міського голови Полтави оголосили про підозру у розтраті у підробці документів та розкраданні бюджетних коштів на понад пів мільйона гривень. Слідство досліджувало схему кілька місяців, тому не виключає, що сума насправді може бути більшою.

Слідство встановило, що керівниця ІРМ Тетяна Татаріної та бухгалтерка вносила недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу двох працівниць про перебування на роботі та виконання своїх обов’язків.

Одна з жінок рахувалася на посаді інспекторки  з програм, інша – головного фахівчині з інтегрування урбаністичного розвитку міста та управління проєктами.  До обох посад були вимоги освіти – середня спеціальна освіта.

За даними слідства, ці жінки в ІРМ не працювали, а натомість виконували обов’язки хатніх робітниць у приміщенні за місцем проживання Олександра Мамая та членів його родини. Оплату праці здійснювало керівництво ІРМ на підставі підроблених документів з коштів комунальної організації. Заробітну плату працівникам ІРМ платять з бюджету громади.

Упродовж січня 2021 року – березня 2022 року вони безпідставно одержали понад 570 тис. грн з бюджету. До цієї суми входить зарплата та єдиний соціальний внесок.

Одразу слідчий суддя обрав одній із працівниць та бухгалтерці запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, по ще одному клопотанню (запобіжний захід іншій прибиральниці) триває судовий розгляд.

Loading...