JSSlNkPEm6V7IwDE

Група «ТАС» на торгах СЕТАМ придбала головний виробничий корпус загальною площею понад 56, 5 тисяч квадратних метрів, що раніше належав підприємству «Полтавахіммаш», а також отримала право власності на цю нерухомість.

Вартість придбання становить 36 млн 40 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні групи «ТАС».

«В умовах глобальної конкуренції та нестійкості ринків підтримка вітчизняного виробника та створення нових робочих місць є надзвичайно важливим завданням для бізнесу. Придбавши виробничу нерухомість “Полтавахіммаш”, Група “ТАС” збільшує свою присутність у реальному секторі економіки та диверсифікує розвиток свого промислового сектора. Насамперед, це стосується вагонобудівництва», – зазначив засновник і основний акціонер групи «ТАС» Сергій Тігіпко.

Придбавши виробничу нерухомість «Полтавахіммаш», група «ТАС» планує спрямовувати додаткові інвестиції у подальший розвиток підприємства. Перш за все йдеться про модернізацію його виробництва відповідно до сучасних стандартів, розширення номенклатури продукції та відкриття нових ринків збуту.

За словами Сергія Тігіпка, придбання виробничої нерухомості «Полтавахіммаш» відповідає стратегії активного розвитку промислового сектора групи «ТАС» і спрямоване насамперед на відновлення та розвиток виробництва вітчизняних залізничних та автомобільних цистерн, які вкрай необхідні українському бізнесу для перевезення виготовленої продукції як у межах країни, так і на експорт.

Нагадаємо, у 2016 році арештоване майно «Полтавахіммашу» виставили на торги, повідомляли «Українські новини». Тоді видання зазначало, що підприємство входило до групи «Азовмаш».

Довідка.

Завод «Полтавахіммаш» виробляє газові вагони-цистерни, металоконструкції, технологічне обладнання для хімічної та нафтохімічної галузей, мікробіологічної, медичної і харчової промисловості для зберігання і переробки розчинів кислот, лугів, солей і харчових розчинів.

Loading...