Триває збір коштів для учасника «Ігор Нескорених» від Полтавщини

Автор: Анастасія Добряк, 15 січня, 15:42

Фото: Володимир Мусяк (Джерело – фб-сторінка АТОвця)


АТОвцю Володимиру Мусяку, який представить Полтавську область на міжнародних «Ігорах Нескорених» збирають кошти на лук для тренувань.

Володимир виступить у світових змаганнях у стрільбі з лука та веслуванні на тренажері. Для цього він щоденно тренується у Карлівці, де живе з родиною. АТОвець розповів, що за сприяння місцевої влади для нього виробили спеціальну мішень для стрільби з лука, а поліція знайшла приміщення для тренувань.

Наразі, до зборів у лютому, Володимир Мусяк користується тренувальним луком, який йому дали для тренувань тимчасово. Ймовірно, що після зборів учаснику змагань не буде з чим тренуватися.

Лук для стрільби з прицілом, стрілами, напальчником та іншими додатками коштуватиме щонайменше 92 тис. грн. Володимир Мусяк пояснив, що такої суми він самостійно знайти не зможе точно.

Якщо ви маєте можливість матеріально допомогти Володимиру взяти участь у «Іграх Нескорених» та гідно представити Полтавщину на змаганнях в Гаазі, то ви можете долучитися до збору коштів.

Гроші, для купівлі луку на тренування, можна перерахувати дружині Людмилі Мусяк на карту Приватбанку – 4149497871124626.

Збірна України 2020

Також Володимиру потрібно принаймні раз на тиждень приїздити до Києва, аби працювати з тренером, а це регулярні витрати. Організаційний комітет «Ігор Нескорених» надіслав до Полтавської ОДА запит з проханням підтримати Володимира та посприяти його участі у міжнародних змаганнях. Наразі результати цього запиту невідомі.

Додамо, що раніше ЗМІСТ розповідав про Володимира Мусяка і його найголовнішого вболівальника сина. Також Володимир Мусяк побував на перших тренувальних зборах.

Опублікована: 15 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація