7E7hEED4dWN6Ljra

Заступник комунального підприємства, попри півмільйонну зарплату за рік, отримав ще й 700 гривень матеріальної допомоги з бюджету міста. З 1 січня 2019 року чиновники, депутати й всі інші, хто отримує, розподіляє або слідкує за нашими коштами, повинні подати електронну декларацію про свої статки та доходи за 2018 рік. Таку вже подав заступник директора комунального підприємства […]

Заступник комунального підприємства, попри півмільйонну зарплату за рік, отримав ще й 700 гривень матеріальної допомоги з бюджету міста.

З 1 січня 2019 року чиновники, депутати й всі інші, хто отримує, розподіляє або слідкує за нашими коштами, повинні подати електронну декларацію про свої статки та доходи за 2018 рік. Таку вже подав заступник директора комунального підприємства «Полтава-сервіс» Віктор Передерій. І вона цікава турботою, яку до нього проявила міська влада.

Отже, з декларації відомо:

  • Віктор Павлович отримав 481 тис. грн заробітної плати за рік (тобто 40 тис. грн у місяць). У 2017-му році його зарплата становила 242 тис. грн на рік, або 20,1 тис. на місяць.
  • Дружина чиновника, Леся Передерій, також працює у цьому КП, й отримала за рік 248 тис. грн, або 20,7 тис. грн у місяць. ЇЇ зарплата майже не змінилась;
  • На третьому місці серед джерел доходу родини Віктора Передерія – його підприємницька діяльність, що принесла йому 48 тис. грн (тобто місячну зарплату). Не дивно, що 28 січня цього року Віктор закрив свій ФОП;
  • Також Віктор Передерій отримав 34 тис. грн пенсії.

Тепер найцікавіше:

  • У 2018 році «Полтава-сервіс» виплатив Віктору Передерію додаткове благо розміром 27,6 тис. грн та 350 грн подарував;
  • Міськвиконком виплатив Лесі та Віктору по 700 грн матеріальної допомоги. Ця сума дорівнює одноразовій соціальній допомозі, що здійснює міська влада в рамках програми «Турбота».

Це вже другий рік поспіль, як ця родина отримує соцдопомогу з бюджету міста.

Окремо варто нагадати, що Віктора Передерія вже 4-ий рік судять у справі хабарництва. Він, за версією правоохоронців, узяв хабар за надання дозволу оренди місця на одному з комунальних ринків Полтави. Адвокати стверджують, що гроші підкинули під час затримання.

Тепер до висновків: родина Передерія отримала за минулий рік 840,4 тис. грн доходу. Із них 792 тис. грн – із бюджету. При цьому обвинувачений у корупції Віктор Передерій не тільки не відсторонений від посади на час судового розгляду, а й отримав підвищення зарплати у два рази й соціальну допомогу від мешканців Полтави.

Обкладинка Марини Зевако

Loading...