Григорій Овчарський виконує бойові завдання на Харківщині. Воїна нагородили медаллю за захист України.

Захисник розповів ЗМІСТу, що боронити країну пішов ще в кінці 2014 року. Тоді йому було 23, отже ще молодим хлопцем він потрапив в АТО. Пройшов навчання і поїхав у Піски, згодом опинився біля Донецького аеропорту. Згадує, що тоді служив у піхоті, був у різних населених пунктах, де і виконував завдання.

«Я не вважаю, що робив щось героїчне, ми всі докладали зусиль».

Коли розпочалася повномасштабна війна Григорій Овчарський був не вдома, 24 лютого він повернувся на Полтавщину, а вже наступного дня пішов до військкомату.  Наразі воїн служить у 3-ій танковій бригаді у розвідувальній роті. 

«Виконуємо тут всілякі цікаві завдання. Я постійно знаджусь на Харківщині, був на Ізюмському напрямку та брав участь у боях за Топольське, Семенівку та інші населені пункти».

null

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України Григорій Овчарський отримав медаль «Захиснику Вітчизни»:

«Мабуть, отримав відзнаку за проявлену сміливість, бо спочатку тут було жостко навіть жоще чим щас. Завдання виконувати було важко, проте я йшов на всі, які поставлять. Мені в розвідці комфортно. Всіляке бувало, виконували завдання на БМП і нас накрило, я навіть не уявляю як нам вдалося виїхати. Чудеса трапляються». 

Захисник каже, що нагорода додає йому мотивації робити більше, захищати країну і робити вклад у перемогу.

Нагадаємо, житель Оржицької громади Ярослав Кошкарьов з позивним «Блогер» разом з побратимами звільняв село на Запоріжжі, допомагав місцевим у Сіверську. Наразі боронить Україну на Донеччині. Про один день на фронті читайте за посиланням.

Loading...