У день народження української Вікіпедії полтавців запрошують долучитися до написання статей

Автор: Ольга Браславець, 26 січня, 15:55

Фото: Полтавці долучаться до створення української Вікіпедії (Джерело - bm.img.com.ua)


Студенти Української Академії Лідерства запрошують на «Вікімарафон». Його ідея полягає у написанні нових статей до україномовного розділу онлайн-енциклопедії усіма бажаючими.

В україномовному розділі Вікіпедії проходить марафон, присвячений 14-річчю української Вікіпедії. Участь у ньому може взяти кожен охочий. Для цього необхідно написати статтю на будь-яку тему до української Вікіпедії або до іншомовних розділів. Допускаються матеріали англійською або кримськотатарською мовами.

Костянтин Ічко, координатор заходу, говорить :

«Люди збираються в одному місці, слухають лекцію від бога української Вікіпедії Юрія Булки, потім дається час для написання статей. Ми маємо зробити максимум статей на українську «вікі» на різні теми. Хочемо збагатити українську «вікі» різними статтями і перегнати російську».

На сторінці заходу у Facebook організатори обіцяють розповісти учасникам про загальні принципи і правила Вікіпедії, навчити завантажувати медіа файли та приємне спілкування під час редагування найбільшої української енциклопедії.

Учасників просять брати з собою гаджети, обирати цікаву тему, про яку ще нічого не написано, та приходити писати інтернет-енциклопедію разом. Усі, хто напише принаймні одну статтю згідно вимог, – отримає сувенір від ГО «Вікімедіа Україна».

Захід відбудеться завтра, 27 січня, на базі Полтавського осередку УАЛ, початок об 11.00, вул. Зелена Діброва, 3.

Опублікована: 26 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація