photo_2021-08-31_14-38-03

У екскінотеатрі Котляревського розчищають завали та будівельне сміття, яке утворилося після пожежі.

Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу 31 серпня.

Роботи з розчищення виконує ТОВ «Добробуд-інвест», із яким уклало договір Управління капітального будівництва Полтавської міської ради.

У компанії «Добробуд-інвест» ЗМІСТУ повідомили, що підготовчі роботи виконували весь минулий тиждень, після чого розпочали розчистку. За договором підрядник має забезпечити огородження території об’єкта, розчистку завалів, демонтаж штукатурки та вивезення сміття.

Компанія виконає роботи за 1 млн 388 тис. грн. Про це стало відомо з ресурсу публічних закупівель.

Згідно з календарним планом роботи триватимуть з 16 серпня по 30 вересня.

ЗМІСТ раніше писав, що ТОВ «Добробуд-інвест» очолює Володимир Прозапас. Фірма працює на Полтавщині та Житомирщині, зареєстрована у Решетилівці. Протягом існування, «Добробуд-інвест» уклало на понад 34 млн грн договорів з Департаментом будівництва Полтавської облдержадміністрації й на понад 9 млн грн з Управлінням капітального будівництва Полтавської міської ради тощо. 

Участь у торгах також брала ТОВ «ЮБР ЛТД» з пропозицією  1 млн 291 тис. грн. Компанію дискваліфікували через невідповідність у документах.

У червні депутати Полтавської міської ради підтримали передачу пам’ятки архітектури на баланс області після виконання протиаварійних робіт. У липні депутати Полтавської обласної ради прийняли будівлю. Її передадуть на баланс обласної ради після виконання протиаварійних робіт та консервації. Орієнтовно це планують зробити до зими 2021 року.

9 грудня у Будинку Полтавського дворянського зібрання, пам’ятці архітектури національного значення, сталася пожежа. 30 фото з пожежі можна знайти тут

Який має вигляд Будинок Полтавського дворянського зібрання через пів року після пожежі, тут.

Loading...