У громаді на Полтавщині водії «швидких» просили підвищити їм зарплати

Фото – pyriatyn.org.ua
Водії швидкої допомоги з Пирятина звернулися до міського голови. Вони вважають, що мають низькі заробітні плати враховуючи ненормований та щільний графік роботи.
Про це повідомляють у Пирятинській міській раді.
Механік Пирятинської підстанції екстреної медичної допомоги Юрій Кійко каже, що він обурений розміром своєї заробітної плати і тому звернувся до місцевої влади. Він говорить, що водії отримують «на руки» від 5 до 6 тис. грн. Попри це водіям доводиться працювати і вночі, і в святкові дні. Також вони допомагають переносити хворих.
Його підтримали й інші 8 водіїв швидкої допомоги.

11 травня, вони зібралися колективом просити допомоги у міського голови Пирятина Андрія Сімонова. Він сказав, що розбиратиметься у ситуації.
