У маршрутках Полтави водії не приймають оплату карткою: куди скаржитися

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – Суспільне Полтава

У деяких маршрутках, де встановлені валідатори, пасажири можуть платити електронним квитком. Проте наразі стало відомо про випадки відмови.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Полтавської картки» 30 липня.

Електронна оплата працює у маршрутці з синьою чи жовтою табличкою, або з наклейкою про наявність валідатора. У випадку відмови оплати карткою пасажирам радять повідомляти на гарячу лінію 0800 400 304 та їхати безкоштовно.

Раніше ЗМІСТ писав, що без електронної оплати у Полтаві працюють 7 приватних маршруток від двох перевізників, але пасажиропотік вирахувати пасажиропотік усе ж неможливо.

На початку впровадження електронного квитка полтавська влада планувала, що почне рахувати пасажиропотік у приватних перевізників. На практиці це не допомогло. Начальник транспортного відділу Віталій Животенко каже, що валідаторами «Фарго-сістемс» (підприємство, яке втілює е-квиток у Полтаві) забезпечили майже всі маршрутки, але їх знімають водії. У транспортному відділі їх називають недобросовісними. Через це полтавці вимушені продовжувати оплачувати проїзд тільки готівкою.