У парку «Перемога» з’являться нові спортивні локації

Автор: Аліса Куценко, 7 грудня, 11:09

Фото: Проєкт мотузкового парку розробляє підприємець з досвідом запуску розваг в Україні та Грузії (Джерело – ungvar.info)


Крім нового воркаут-майданчика, кошти для якого збирав відомий ведучий Костянтин Ізюмов на краудфандинговій платформі ЗМІСТу, для дорослих запрацює мотузковий парк і волейбольний майданчик.

Про це розповіла заступниця директора парку Катерина Бабіч під час звітування в комунальній організації «Інститут розвитку міста» в четвер, 5 грудня. За її словами, першим можна буде побачити спортивний комплекс для воркауту – його встановлять ще цьогоріч, і зимова погода не стане на заваді.

«Костя Ізюмов прийшов у перший день роботи парку й сказав: “Давай щось зробимо”. Він мені показував фото, де він віджимається на двох старих турніках за веселими гірками. А потім каже: “Катя, давай воркаут-майданчик поставимо!” Так і вирішили», – розповіла Бабіч.

Вони знайшли спорткомплекс, вартість якого була близько 52 тис. грн. Щоб зібрати необхідну суму, Костянтин Ізюмов почав проводити вечірні Stand up show в парку. Заступниця директора каже, що розраховували зібрати необхідну суму за перший івент. І хоча гості прийшли, організатори зрозуміли, що треба проводити ще й ще. Коли закінчився парковий сезон, вечірки перенесли в клуби. Повністю завершити збір коштів вдалося минулої п’ятниці, 29 листопада. Наразі спортивний комплекс від StreetSport (Київ) вже придбали і попри погоду, планують встановити до Нового року.

Також Катерина Бабіч розповіла, що 2020 року в парку продовжить роботу і волейбольний майданчик, який цьогоріч зробили в парку за рекордні два тижні.

«Він у нас зроблений за всіма канонами пляжного волейболу, закуплена розмітка, закуплені м’ячі. Парк має інвентар, який може давати в користування своїм гостям».

З піском допомогли підприємці (вони закупили й привезли понад 4 КАМАЗи піску), сітку та основи закупили за бюджетні кошти.

Що стосується мотузкового парку, то цьогоріч встигли зробити тільки дитячий, але на наступний рік планують організувати аналогічну розвагу й для дорослих. Зараз проєктом займається підприємець, який «запускав» парки в Україні та Грузії.

Крім цього, розглядають можливість опанувати схил до Співочого поля. За її словами, він має правильний кут нахилу, завдяки чому можна зробити екстремальний спуск, але без кабінок.

Додамо, що на першу чергу реконструкції парку адміністрація передбачила 10 млн грн.

Опублікована: 7 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація