Стихійне сміттєзвалище

На подвір’ї у центральній частині міста лежить купа сміття, яке жителька збирає понад 10 років.

26 січня комунальники розпочали прибирати сміття. Власниця будинку чинить супротив і намагається залишити речі.

Сусіди дали дозвіл заїхати до подвір'я, щоб комунальники прибрали сміття.

Голова Подільської районної ради Сергій Білокінь говорить, що причини накопичення сміття вони не знають. Жінка не пояснює навіщо вона це робить. За її словами, сміття їй вкрай потрібно для комфортного життя.

«Від цього страждають всі сусіди. Влітку страждають від смороду, пацюків, мух. Цю купу сміття неможливо зібрати за тиждень, місяць. Якщо дивитися навіть на картах гугл, річної чи дворічної давнини, купа сміття вже існувала», – говорить Білокінь.

Для забезпечення порядку запросили представників поліції.

Тимчасово виконуючий обов'язки начальника міської інспекції з благоустрою Максим Малько повідомив, що до роботи залучені Подільська райрада, КАТП-1628 та КП «Декоративні культури». За його словами, жителі будинку на Небесної Сотні зверталися до влади міста протягом 3 років.

Прибирання стихійного смітєзвалища
Власниця стихійного смітєзвалища
Прибирання стихійного смітєзвалища
Прибирання стихійного смітєзвалища
Стихійне смітєзвалище

Депутат Подільської районної ради Сергій Скляренко пояснив, що прибудинкова територія є комунальною власністю, а будинок – приватною власністю. Тому комунальники вивезуть сміття з подвір'я.

Раніше мешканці мікрорайону Поділ зверталися до Сергія Скляренко. За його словами, жінка похилого віку, яка живе у приватному будинку, самостійно приносить на подвір’я це сміття.

Сусіди намагалися власними силами прибирати відходи, а Подільська районна рада разом з Інспекцією з контролю за благоустроєм Полтавської міської ради вивозили сміття. Також був випадок, коли приїздили далекі родичі і прибирали подвір’я.

25 січня журналістка ЗМІСТу намагалася поспілкуватися з жінкою, яка збирає сміття та сусідами поблизу приватного подвір’я, але отримати коментарі не вдалося.

Поліціянти можуть кваліфікувати це як порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою. Ця стаття тягне за собою накладення штрафу.
Схожі ситуації трапляються в інших містах України. До прикладу, у Тернополі чоловік збирав сміття на власному подвір’ї тощо.

Loading...