У приватному подвір’ї на вулиці Небесної Сотні утворили стихійне сміттєзвалище
У приватному подвір’ї на вулиці Небесної Сотні утворили стихійне сміттєзвалище

(Фото Володимира Семка)

На подвір’ї у центральній частині міста лежить купа сміття, яке жителька збирає понад 10 років.

Депутат Подільської районної ради Сергій Скляренко, каже що подвір'я не належить жінці, тому комунальники самостійно вивезуть сміття 26 січня. Він пояснив, що прибудинкова територія є комунальною власністю, а будинок – приватною власністю.

Раніше мешканці мікрорайону Поділ зверталися до Сергія Скляренко. За його словами,  жінка похилого віку, яка живе у приватному будинку, самостійно приносить на подвір’я це сміття. 

Сусіди намагалися власними силами прибирати відходи, а Подільська районна рада разом з Інспекцією з контролю за  благоустроєм Полтавської міської ради вивозили сміття. Також був випадок, коли приїздили далекі родичі і прибирали подвір’я.

Сергій Скляренко розповів, що сусіди неодноразово скаржилися на стихійний смітник поблизу їхніх будинків, адже страждають від неприємного запаху та щурів.

Фото Володимира Семка
Фото надав Володимир Семко
Фото ЗМІСТу

25 січня журналістка ЗМІСТу намагалася поспілкуватися з жінкою, яка збирає сміття та сусідами поблизу приватного подвір’я, але отримати коментарі не вдалося.

Поліціянти можуть кваліфікувати це як порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою. Ця стаття тягне за собою накладення штрафу.
Схожі ситуації трапляються в інших містах України. До прикладу, у Тернополі чоловік збирав сміття на власному подвір’ї тощо.

Loading...