Foto Vorskla

Підприємство ТОВ «Ворскла – Мода» запрошує всіх бажаючих отримати нову професію. Навчання триватиме протягом 3 місяців і є безоплатним.

Цей проєкт започатковують, аби збільшити штат, і підприємство могло брати більше замовлень, розповіла заступниця директора з персоналу Людмила Іващенко у четвер, 16 вересня. За її словами, навчання проходитимуть в окремому приміщенні на підприємстві. Учнів навчатимуть на новому обладнанні – зокрема на швейних лініях, оснащених обладнанням Praff, Strobel, ZOJE, а також на спецобладнанні для імітації ручного стібка, трикотажних машинах тощо.

Графік занять формуватимуть залежно від кількості бажаючих. Після завершення навчання учням запропонують працювати на підприємстві.

«Учні отримуватимуть стипендію. Від бажаючих навчатися необхідно тільки бажання та наполегливість», – каже Іващенко.

Всього на підприємстві (як у Полтаві, так і по області) працюють 500 співробітників. Питання кадрів дуже актуальне наразі, каже вона, бо після карантину фірми відновлюють свою роботу, і підприємство отримує багато замовлень, але працівників не вистачає:

«Ми співпрацюємо з професійно-технічними навчальними закладами, і якщо раніше після завершення навчання приходило 40-50 молодих спеціалістів, то зараз – 10-15. Останнім часом популярність робітничих професій була втрачена, тому ми створюємо свій навчальний клас».

Підприємство більш як 25 років працює із замовниками з Німеччини, Франції, Італії, Бельгії. Потужність виробництва – 40 тис. виробів на місяць.

Деталі за телефоном:+38 (050) 424 70 08.

Loading...