У Полтаві кількість пиломірів до кінця року планують збільшити вдвічі

Автор: Єгор Рудь, 28 липня, 13:14

Фото: Пиломір (Джерело – ІВ «Полтавщина»)


Усього в межах проєкту «ОАЗА» хочуть встановити 50 пиломірів, але для цього потрібні кошти, яких немає. 

Нині в місті встановлено 6 приладів, кожен з яких коштує від 1 тис. до 1 тис. 500 грн. Загалом, вартість датчиків коливається від 1 тис. до 6 тис. грн, бо відрізняються комплектації. Дешеві вимірюють лише частки pm 2,5 (від 2,5 мікрометрів і менше) і pm 10 (від 10 мікрометрів). 

Як розповів ЗМІСТу у вівторок, 28 липня координатор проєкту Ілля Яровий, датчиків у місті не вистачає, адже проєкт не фінансують. 

«Ми звертаємося до соціально-активного бізнесу та екосвідомих полтавців. Зараз шукаємо можливості, щоби закупити датчики для міста за донорські кошти. До кінця цього року кількість датчиків хочемо збільшити у 2 рази – до хоча б 12».

Спочатку проєкт мав назву «Мікроклімат Полтава» з прив’язкою до зеленого кольору, але після ребрендингу перетворився на «ОАЗА». Запустили його, щоб мати кращі показники, тому що з’явилося багато новинок, зокрема поради, актуальна інформація. Також створили і новий сайт для контролю забруднення повітря. Цю інформацію дублюють у соцмережах, зокрема в телеграм-каналі та фейсбуці.

Ілля Яровий розповів, що про ребрендинг почали думати через 4 місяці, як запустили сайт air.pl.ua. Тоді сторінка збирала до 2 тисяч унікальних відвідувачів на місяць.

«Прийшли до того, що треба щось змінювати, адже бренд “Мікроклімат”взагалі не працює. Потрібно створити візуальний образ, який мав би асоціацію до міста. Тому розробили стиль, новий логотип і плануємо, що цим методом комунікації зможемо долучити до себе більше містян».

Нагадаємо, що Полтава стала першим українським містом, де встановили систему екологічного моніторингу.

Опублікована: 28 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація