НУ Полтаві на кількох дільницях недостатньо скриньок (Фото – ОПОРА)

За даними спостерігачів, на дільницях на вул. Соборності, 67, вул. Гончара, 25 та вул. Юрченка, 11/2 є по 3 стаціонарні скриньки.

Цих скриньок недостатньо, адже ці дільниці вважаються великими і на них має бути не менш аніж 6 виборчих скриньок. Про це повідомляє громадянський рух «Опора» 22 листопада.

Також спостерігачі виявили, що на чотирьох дільницях у Полтаві немає пандусів. Схожа ситуація на двох дільницях у Супрунівці. Це вважається порушенням, адже дільниці мають бут доступними для маломобільних груп населення і відповідати технічним нормам.

На Полтавщині 155 дільниць відкрилися о 8:00, але одна дільниця не запрацювала вчасно – туди не прийшли члени виборчої комісії. Поліція Полтавщини повідомляє, що там працюють правоохоронці.

Напередодні другого туру виборів виборчі дільниці у місті забезпечили антисептиками та масками. На кожній виборчій дільниці працюватимуть по 2 поліціянти. На виборах працюватимуть 312 поліцейських та 33 наряди. З метою контролю ситуації із так званими «сітками» підкупу виборців, створили мобільні групи. Вони працюватимуть поблизу всіх дільниць і спостерігати хто є поблизу них і з якими списками.

Щоб взяти участь у голосування потрібно взяти руку, паспорт та одягти маску. Знайти свою дільницю можна на сайті Центральної виборчої комісії.

Loading...