У Полтаві обмежили продаж алкоголю в нічний час

Автор: Віталій Крицький, 4 жовтня, 13:34

Фото: У Полтаві обмежили продаж алкоголю в нічний час (фото - ua.news)


Обмеження на продаж спиртного діятиме з 22:00 до 8:00, враховуючи вихідні дні та свята.

У п’ятницю, 4 жовтня, на сесії Полтавської міської ради депутати 25-ма голосами підтримали проєкт рішення «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Полтава». 

Відтепер не можна буде придбати спиртні напої після 22:00 години вечора і до 8:00 ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. Обмеження не діє на ресторани і кафе, однак заборонено продавати алкоголь у тарі на винос.

Як повідомив депутат Едуард Волков, рішення вступає в дію з моменту публікації або на сайті ПРМ, або в друкованих виданнях, тобто найближчими днями.

Також депутати рекомендували Полтавському відділу поліції ГУНП у Полтавській області активізувати контроль за розпиванням алкоголю на вулицях, у скверах, парках та усіх видах громадського транспорту. Зокрема, перш за все, створять робочу групу, яка вирішуватиме, яким чином здійснюватимуться контроль.

Питання обмеження продажу алкоголю в нічний час депутати порушили 23 листопада 2018 року. Ініціатор проєкту – депутат від «Рідного міста» Едуард Волков.

Протягом року окремі полтавські підприємці намагалися міську владу переконати не підтримувати ініціативу «Рідного міста». Так, голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань запевняв, що є депутати у всіх фракціях, які не підтримують обмеження, однак через партійну солідарність вони проголосують «за». Крім того Дикань впевнений, що поліція не зможе контролювати нелегальну торгівлю.

Депутат міської ради, голова фракції «БПП» Андрій Матковський говорив, що його команда не готова голосувати за обмеження нічної торгівлі алкоголем у такому вигляді, як його пропонували прийняти та закликав винести це питання на референдум.

Опублікована: 4 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація