У Полтаві найближчим часом можуть заборонити продаж алкоголю після 22 години

Автор: Віталій Крицький, 29 серпня, 13:50

Фото: У Полтаві найближчим часом можуть заборонити продаж алкоголю після 22 години (Джерело - ua.news)


Пропонується обмежити продаж алкоголю з 22:00 до 8:00, враховуючи вихідні дні та свята.

У четвер, 29 серпня, на сайті Полтавської міської ради з’явився проєкт рішення «Про встановлення обмежень продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в м. Полтава».

У ньому йде про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства, але окрім продажу у тарі на винос), на території міста Полтави, із 22.00 години вечора до 08.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.

Проєкт мають розглянути на містобудівній комісії Полтавської міської ради. Після цього за нього мають проголосувати на сесії, і тоді він набуде чинності.

Окрім того депутати рекомендуватимуть Полтавському відділу поліції ГУНП у Полтавській області активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 156, 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення з метою недопущення розпивання алкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законами України місцях.

Нагадаємо, можливість заборони продажу алкоголю в нічний час полтавські депутати вперше обговорили 23 листопада 2018 року.

Згідно з відповідним проектом рішення, який опублікували 18 березня 2019 року на сайті Полтавської міської ради, передбачається заборона продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв (крім закладів ресторанного господарства) на території Полтави з 22-ї до 8-ї години. Поки цей проект на стадії дискусій та обговорень.

Додамо, що Члени ради підприємців Полтави  не дійшли до спільної думки щодо заборони продажу алкоголю в нічний час доби.

Депутат від «Рідного міста», ініціатор проєкту рішення Едуард Волков говорив, що рішення про обмеження нічного продажу алкоголю можуть прийняти вже наприкінці весни – початку літа. Однак процес затягнувся.

4 червня відбулися громадські слухання з приводу заборони.

Проте голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євгеній Дикань запевняв, що у депутатів не вистачає голосів для прийняття цього рішення.

Депутат міської ради Андрій Матковський говорив, що його фракція не готова голосувати за обмеження нічної торгівлі алкоголем у такому вигляді, як його планують прийняти та закликав до референдуму.

ЗМІСТ вже проводив експертизу, чи варто обмежувати продаж алкоголю в нічний час.

Опублікована: 29 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація