Ілюстративне фото

З 13 травня у Полтаві припинили виходити на рейси приватні маршрутки. Тому, хто намагається відновити перевезення, почали погрожувати.

Про це ЗМІСТу повідомив один із власників маршрутних автобусів, що працюють у Полтаві. За його словами, водія попросили виїхати на маршрут 14 травня. Він встиг виконати повних 2 рейси, а під час здійснення третього почав отримувати погрози. 

На одній із зупинок до маршрутки підійшли інші водії та господарі транспортних засобів і почали погрожувати водієві розбити скло й колеса мікроавтобуса. Такі дії вони мотивували тим, що нині всі страйкують.

Зі слів власника маршрутки, невиїзд громадського транспорту на маршрути 13 травня ініціював один із найбільших перевізників Полтави.

ЗМІСТ не розголошує імен водія і власника транспортного засобу з міркувань безпеки.

Нагадаємо, що приватні перевізники пояснили невиїзд або частковий виїзд на міські маршрути Полтави відсутністю пального та його вартістю. Почали з’являтися цифри щодо нового економічно обґрунтованого тарифу. Водночас міська влада Полтави говорить, що проїзд у громадському транспорті не коштуватиме 25 гривень. 

Loading...