У Полтаві провели новорічний костюмований велопарад

31 грудня, напередодні нового року містом їздили Діди Морози на велосипедах. Так вирішили відсвяткувати наближення 2018-го представники клубу «ВелоПолтава».
Як повідомляє «Лтава», учасники костюмованого велопараду проїхалися центральними вулицями міста та побували біля кількох новорічних ялинок Полтави. Крім цього, влаштували благодійну акцію для дітей притулку «Любисток».
Як зазначає організатор новорічного велопробігу Володимир Грибанов, подарунки для дітлахів збирали власними силами:
«Кожен з дому взяв цукерки, апельсини, хто що зміг, і завезли порадувати трошки діток. На жаль, у них там карантин, ми з ними поспілкуватися не змогли, вони нам у віконце помахали, дітки були щасливі».
Завершили ж велопарад полтавські Діди Морози біля головної ялинки міста.
Детальніше у сюжеті телеканалу «Лтава»: