Обкладинка проїзні 21.09.22

З 21 вересня розпочали продаж проїзних карток за тарифами «Комунальний» та «Єдиний».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Полтавська Картка» 20 вересня.

Продають картки за адресою вул. Гоголя 12 (фоє) о 9:00. Вартість бланка картки становить 50 грн.

Ціна проїзного комунального – 510 грн на місяць. Проїзний єдиний – 600 грн на місяць.

Проїзний дійсний 30 днів від моменту купівлі або поповнення.

На проїзному є 60 поїздок з можливістю пересадки протягом 35 хвилин. Поїздки переносяться з одного місяця на інший. Наприклад, якщо на момент закінчення терміну дії залишилося 10 поїздок, то після поповнення на карті буде 70 поїздок.

«Комунальний» проїзний передбачає 60 поїздок по 8,5 грн у тролейбусах та комунальних автобусах.

«Єдиний» проїзний передбачає 60 поїздок по 10 грн в усіх видах транспорту.

Кількість поїздок, які залишилися та час пересадки, можна побачити на квитку внизу.

Поповнювати картки можна через сервіс EasyPay на сайті, у застосунку або терміналі самообслуговування. Поповнювати можна тільки на один місяць, а наперед на 2 або 3 місяці – не можна.

Поповнювати картку слід за 14 днів до закінчення терміну дії проїзного.

Нагадаємо, З 28 червня розпочався продаж карток за тарифом «Гаманець», що дозволить економити на проїзді у тролейбусі по 1 грн. Для проїзду у транспорті з карткою потрібно на вході здійснити валідацію – прикласти її до валідатора. Квиток потрібно зберігати до завершення поїздки. З «Гаманцем» можлива пересадка протягом 35 хвилин. Мінімальний час поїздки – 5 хвилин до наступної валідації. Кількість пересадок необмежена.  При наступних валідаціях надрукують квиток, де можна побачити залишок коштів.

При кожній валідації з картки списують суму згідно з тарифом, за винятком якщо вже діє пересадковий тариф. Залишок коштів на картці можна побачити внизу квитка. Картку можна поповнити на будь-яку суму (максимальний баланс картки – 5 тис. грн).

Картка активується з моменту продажу і працює від останнього поповнення. Загальний термін дії картки становить 5 років від дати продажу незалежно від поповнень.

Поповнення відбувається через авторизованих агентів (точки продажу) або через сервіс EasyPay.

Поповнити картку можна через EasyPay через застосунок або на сайті за схемою: «Квитки на транспорт – Транспортна картка м. Полтава». Далі введіть номер картки та суму на яку бажаєте здійснити поповнення, оберіть спосіб оплати та вкажіть реквізити банківської картки.

При віддаленому поповнені кошти зараховуються протягом 48 годин. Кошти на картці з'являються після валідації у транспорті. Повторно картку можна поповнювати лише після зарахування коштів. Вдале зарахування коштів ви помітите у рядку балансу на квитку.

Звернутися із запитаннями щодо е-квитка можна до клієнтської підтримки за номером 0505552777 або 0800400304. Запитання можна надсилати на електронну пошту [email protected]

Стежити за оновленнями можна на сайті.

Детальніше про е-квиток в Полтаві читайте за посиланням.

Loading...