Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – СБУ

Управління Служби безпеки України у Полтавській області розслідує провадження щодо колишнього старшого оперативного співробітника відділу Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом на Донеччині.

Його підозрюють в участі у терористичній групі. Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави від 22 липня.

У 2008 році він закінчив Львівський інститут Сухопутних військ Національного університету «Львівська політехніка», дослужився у лавах СБУ до звання капітана.

З квітня 2014 року, перебуваючи на тимчасово непідконтрольній владі України території, підтримує ідеї та мету терористичної організації «ДНР» та перейшов на її бік. З того моменту до червня 2022 року брав участь у бойових діях на боці ворогів. Наприклад, у травні 2014 року під час бойових дій поблизу Міжнародного аеропорту «Донецьк» імені Сергія Прокоф`єва отримав поранення від військовослужбовців Збройних Сил України.

Надалі прийняв присягу на вірність терористичній організації і вступив у «внутрішні війська МВС ДНР», де отримав звання «підполковник» та був нагороджений відзнаками керівництва терористичної організації «ДНР» - відзнакою «Георгиевский крест» IV ступеня та годинником від терориста й «Глави ДНР».

14 червня зраднику повідомили про підозру й вручили її захиснику. Поки що чоловік переховується від слідства, тому оголошений в розшук, а дозвіл на його затримання уже надали

Loading...