d3dxkb0yazj41bm0

Ремонти здійснює підрядник ФОП Геворг Ісаян на замовлення комунального підприємства «Декоративні культури». Протягом 5 місяців вони здійснили поточні ремонти 4 паркових зон та ремонтують ще 2.

Про це ЗМІСТу 8 травня розповів директор КП «Декоративні культури» Сергій Луценко. За його словами, підрядник надає рік гарантії на зроблені роботи.

  1. Сквер імені Панаса Мирного.

Майже місяць тому у сквері доріжок відновили покриття на доріжках (315 кв. м): раніше плитка була лише на одній, а тепер поклали її на усіх. Під час робіт старі бордюри, які були у хорошому стані, залишили, замінили лише ті, що були у незадовільному стані.

Після проведених робіт з покриттям доріжок, підняли всі лавки у сквері на один рівень. Також комунальники посіяли траву та попідрізали гілки на деревах.

«Коли ми приймали ці доріжки, наші навантажені трактори ішли прямо по цих доріжках. І ми спостерігали чи немає ніяких зрушень», – розповів Сергій Луценко.

Вартість робіт у сквері склала 199 тис. 54 грн.

Нові доріжки у сквері Панаса Мирного
  1. Парк імені І. П. Котляревського

За словами Сергія Луценка, провели поточні ремонтні роботи у частині парку біля могили Котляревського. Замінили 540 кв. м покриття пішохідних доріжок. Також зробили зливи для води і облагородили зелені насадження:

«Підрізали кущі ялівцю. З них прибрали сміття – пляшки, пластик, жерстяні банки з під пива», – зазначив директор.

Вартість робіт – 196 тис. 565 грн.

Парк ім. І. П. Котляревського
  1. Сквер на вулиці П. Юрченка

Як розповів директор «Декоративних культур», на території скверу замінили 306 кв. м покриття пішохідних доріжок.

«На цій доріжці взагалі лежали просто бордюри і було засипано щебенем. З часом це все вимилось і під час дощу воно наповнювалося повністю водою. Тут ми поклали нову плитку. Зробили також ще одну доріжку, якої не було: там лежав лише гранвідсів, тепер – плитка».

Біля бордюрів зробили бетонний підмосток, на наступному тижні планують засипати ці місця ґрунтом для укріплення.

Вартість робіт склала 136 тис. 571 грн.

Нова пішохідна доріжка у сквері по вулиці П. Юрченка
Сквер по вулиці П. Юрченка
  1. Сквер «Березовий гай».

На території скверу замінили 303 кв. м покриття пішохідних доріжок.

«Тут використали частину нових бордюрів і частину старих, оскільки вони були в гарному стані. Після проведених робіт також підняли лавочки на один рівень», – зазначив Луценко.

Коли почали роботи у сквері, то помітили, що тут посаджені жителями самовільно дерева – горіх, дуби та берези. Але вони були в незадовільному стані. Директор поспілкувавшись з мешканцями, домовились про те, що ці висадження приберуть, а їм на заміну висадять нові.

«Півтори неділі тому ми посадили тут дерева – 6 берез та 2 ялини», – підсумував Сергій Луценко.

Вартість робіт склала 185 тис. 303 грн.

У сквері "Березовий гай" провели роботу з обрізки гілок
Висаджені берези у сквері "Березовий гай"
Відремонтоване покриття доріжок у сквері "Березовий гай"
  1. Сквері пам’яті Героїв України.

Зараз тут тривають ремонтні роботи: замінюють 570 кв. м покриття.

«Вони старе покриття знімають, роблять подушку, утрамбовують її і кладуть його назад. Основні провали ми вже переробили. Вони сягали по 20-30 см. Брали ліску, натягували її і робили під неї», – розповів директор.

Планують покласти плитку на території поблизу лавок. Також прибрали вражене омелою дерево та висадили 2 нових.

Вартість робіт склала 197 тис. 767 грн.

Ремонтні роботи у сквері пам'яті Героїв України
Ремонтні роботи у сквері пам'яті Героїв України
  1. Панянський бульвар.

Комунальники розпочали поточний ремонт: планують оновити 410 кв. м покриття доріжок для пішоходів. На території бульвару утворилося кілька провалів, оскільки немає зливів і вода вся або затримувалася або стікала по сходах донизу.

«Ми збережемо стіну. Її не правильно у свій час зробили. Ми зробимо зливову каналізацію, щоб правильно направити воду і вона не затримувалась», – розповів бригадир Сергій Остахов.

За словами Сергія Луценка, частину стіни, яка відірвалася від загальної концепції, планують розібрати. На її місці хочуть встановити декоративну огорожу із металу – подібну до тієї, що на оглядовому майданчику.

Вартість робіт склала 198 тис. 428 грн.

Ремонтні роботи на Панянському бульварі
Бригадир Сергій Остахов
Частина стіни, яка відірвалася (Панянський бульвар)

Нагадаємо, що комунальники приготували пам’ятники до 9 травня. А також цьогоріч КП «Декоративні культури» підготували понад 120 тисяч рослин, які працівники висадять на квітники міста.

Loading...