12 червня у Полтаві проходять відкриті змагання зі Street Workout. Позмагатися приїхали майже 60 учасників із різних міст України.

Один із організаторів змагань Микола Барай говорить, що сьогодні учасники покажуть те, на що спроможне людське тіло. За його словами воркаут – це видовище,вид спорту та здоровий спосіб життя:

«Сьогодні приїхали змагатися хлопці із Полтавської області також з Харкова, Одеси, Києва та Сум. У програмі змагань  лише одна номінація  – батли, а також два конкурси: один для глядачів, інший – для учасників. Переможці отримають винагороду та приємні бонуси від наших спонсорів». 

Змагання відбуваються у декілька етапів:

  • фрістайл – на цьому етапі учасники повинні показували свій рівень підготовки, найкращі елементи, комбінації. Потім судді мають вибрати атлетів, які батлитимуться;
  • батли – цей етап передбачає 2 виходи кожного учасника по 45 секунд, за які він має показати кращий рівень, ніж у опонента; 
  • фінал – атлети, які перемогли у другому етапі батляться на вибування. У кожного один вихід. Зрештою судді мають обрати переможця.

У змаганнях брали участь хлопці та дівчата різного віку. Найстаршому учаснику виповнилося 63 роки. Хтось займається воркаутом професійно, а хтось розпочинає випробовувати себе у цьому спорті.

Loading...