У Полтаві відкрили резиденцію Святого Миколая (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 17 грудня, 12:35

Фото: У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая


Учора, 16 грудня, у центрі Полтави на Соборному Майдані урочисто відкрили будиночок Святого Миколая.

Це вже вчетверте у місті розпочинає свою роботу резиденція Святого Миколая. Традиційно роль головного чарівника для дітей виконує Олександр Котляров. На святі для маленьких відвідувачів чекали багато подарунків від Святого Миколая, діяв ярмарок.

Усі зібрані кошти від продажу сувенірів, смаколиків та іграшок ручної роботи підуть на соціальні ініціативи. Так, кошти від продажу святкових дрібниць в будиночку підуть на придбання проектору для авдіївського дитячого садочку. А кошти зібрані під час ярмарку, який разом з волонтерами «Команди небайдужих» організували студенти полтавського осередку Української академії лідерства, будуть витрачені на придбання необхідних меблів для онкогематологічного відділення дитячої міської лікарні Полтави.

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

По завершенню свята Олександра Сиротенко, координатор ГО «Команда небайдужих» відзвітувалася про результати:

«Свято для полтавців більше двох тижнів готували волонтери Полтавський Батальйон Небайдужих та УАЛ Полтава. Які ж ви неймовірні! А скільки прекрасних людей долучалися, привозячи смакоту чи розкладаючи це все по пакетах, яких сьогодні роздали більше шестисот! А найвміліше свої таланти у торгівлі для добрих справ проявили вихованці студії «Разом». Радію! Безмежно радію, бо вірю, що Полтава – місто добрих людей! Разом ми зібрали більше 12 тисяч, які будуть витрачені на потреби онкогематологічного відділення дитячої лікарні».

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

У чергу до Святого Миколая маленькі полтавці вишукують в чергу, розповідають, чи чемно вони себе поводили протягом року.

«Будиночок Святого Миколая – це справжнє казкове місце для дітей та дорослих. Ми приходимо сюди щороку і щороку отримуємо незабутні спогади. Син заздалегідь готує віршик для Миколая і навіть намагається бути чемнішим напередодні зустрічі. Знайомі не вірять, що будиночок відкриває своє двері абсолютно для всіх і при цьому безкоштовно. Звісно, ми намагаємося підтримати ініціативи волонтерів і щось купуємо з виробів ручної роботи, – говорить полтавка Олена.

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

Нагадаємо, будиночок працюватиме із вівторка до неділі із 11:00 до 19:00. Святий Миколай чекатиме вас із 12:00 до 18:00 по таким дням: 16 грудня, 19 грудня, 23 грудня, 25 грудня, 29 грудня, 30 грудня, 5 січня, 6 січня, 7 січня, 12 січня, 13 січня, 19 січня.

Додамо, ЗМІСТ публікував перелік основних заходів із нагоди дня Святого Миколая, Нового 2019 року та Різдва Христового.

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

У Полтаві відкрилася резиденція Святого Миколая

Опублікована: 17 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація