photo_2020-12-30_11-17-48

У Полтавській міській раді повідомили, що прислухалися до думки жителів громади й вирішили не встановлювати ялинку через повномасштабну війну проти України.

Про це написали у телеграм-каналі міського голови Полтави Олександра Мамая 25 листопада:

«У країні триває війна і нам не до ялинок. Ледь не щодня ми чуємо сигнали повітряної тривоги. Та я б хотів, щоб у центрі була велика новорічна красуня. Не для себе, не для дорослих, а для дітей, які за час війни забули про свята. Та воля громади така і цього року новорічної ялинки не буде. Своєю чергою, я дотримуюсь свого слова й на найближчій сесії я запропоную депутатам, заплановані кошти на ялинку в розмірі 130 тисяч гривень передати на потреби наших військових».

Міська рада повідомила, що тема встановлення ялинки у Полтаві закрита на цьому рішенні.

Монтаж і утримання ялинки цьогоріч коштували б громаді 130 тис. грн. За словами Мамая, планували ставити генератор для ілюмінації, або ж просто не вмикати її. З іншого боку за результатами голосування в телеграмі Олександра Мамая відомо, що 77% опитаних проти встановлення ялинки. 

Скільки витрачали на головну ялинку Полтави у минулі роки дивіться тут.

Нагадаємо, попри заборону в Кременчуці встановлюють головну ялинку з ілюмінацією. Раніше Рада оборони області заборонила використовувати святкову ілюмінацію. Заборона стосується гірлянд та інших світлових декорацій на комерційних, комунальних і державних об'єктах, а також вулицях, скверах, парках, ялинках та приватних володіннях. Поки ж вирішили не вмикати ілюмінацію на ялинці Кременчука.

Loading...