D9EC8629-8857-4809-99AB-F3283B126207

Головну ялинку декілька років поспіль встановлювали на Театральній площі. Щороку місто виділяє кошти на монтаж, демонтаж, обслуговування та охорону ялинки.

ЗМІСТ порахував скільки коштувала місту ялинка останні роки:

Наразі в Полтаві тривають дискусії щодо її встановлення під час війни. Монтаж і утримання ялинки цьогоріч коштуватиме громаді 130 тис. грн. Цьогоріч вона буде без ілюмінації. Остаточне рішення пропонуватимуть ухвалити громаді за допомогою опитувань. Усі охочі можу залишити свій голос на телеграм-сторінці Олександра Мамая.

Вперше велику новорічну ілюмінацію у Полтаві встановили у 2007 році. Її розмістили на Каштановій алеї, Театральній площі, у Корпусному саду та на вул. Гагаріна та вул. Європейській. До 2017 року значних вкладень в ілюмінацію не було і того ж року придбали ілюмінацію на ялинку.

У 2018 році на 1,5 млн грн придбали святкове шатро для головної ялинки та іграшки на площу.

Нагадаємо, попри заборону в Кременчуці встановлюють головну ялинку з ілюмінацією. Раніше Рада оборони області заборонила використовувати святкову ілюмінацію. Заборона стосується гірлянд та інших світлових декорацій на комерційних, комунальних і державних об'єктах, а також вулицях, скверах, парках, ялинках та приватних володіннях.

Loading...