У Полтаві відновлять будівництво елітного житлового-комплексу «Левада-2»

Автор: Каріна Тютюнник, 5 грудня, 11:36

Фото: У Полтаві планують все ж збудувати елітний житловий комплекс


Проект ЖК «Левада-2», будівництво якого анонсували ще на початку 2011 року, планують відновити з наступного року. Про це заявив власник компанії-замовника будівництва Андрій Соколов.

В інтерв’ю «Змісту» Андрій Соколов – власник ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент», яке спільно з ТОВ «Цемахінвестбуд Трейдинг Лімітид» виступали замовниками зведення комплексу, – розповів, що проект призупинили через кризу і агресію Росії. Інвестором будівництва тоді була ізраїльська компанія, однак вона відмовилася, посилаючись на зниження вартості власних акцій через співпрацю з Україною:

«Зараз ситуація змінилася і, хотів би я зараз сказати, що в наступному році проект відновиться. Є інвестори, які згодні за нього взятися».

Андрій Соколов

За словами Андрія Соколова, новий мікрорайон  забезпечуватиме сучасне та комфортне середовище для проживання і дозвілля полтавців.

«Це буде район з комфортним житлом і самодостатньою інфраструктурою. Із сучасними і дуже економічними ресурсними рішеннями. З дитячими садками і школами, з торговим центром», – зазначив Андрій Соколов.

Мікрорайон «Левада-2» займатиме територію площею близько 62 га.

межі Левади-2

 Левада-2

На цій ділянці проектом передбачено зведення житлових будівель висотного типу (до 23 поверхів) бізнес- і преміум-класу житла. Також на території «Левади-2» планують створити розвинену торговельну, розважальну та соціально-побутову інфраструктуру. Зокрема, збудувати дитячі садки та школи, торгово-розважальний центр (що міститиме не лише магазини та кінотеатри, але й фітнес-центр, басейн та льодову арену), тематичний розважальний парк з різноманітними типами атракціонів та гірськолижний спуск.

Майбутній торговий центр

Схема кварталу

Житловий комплекс

Нагадаємо, що Полтавська міська рада погодила розташування об’єктів житлово-громадського призначення на території мікрорайону «Левада-2» ще у червні 2008 року. Право на платне користування 62,7 га земельних ділянок фірми ТОВ «Цемахінвестбуд трейдинг лімітид» та ТОВ «Сіті Кепітал Девелопмент» отримали у 2010 році.  Почати освоєння території планували з 2012 року. Сама ж реалізація проекту за приблизними підрахунками мала тривати близько 7-10 років.

Опублікована: 5 грудня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація