Фото зі сторінки Ліни Денисенко

Для участі в флешмобі потрібно купити спеціальні яскраві шкарпетки у Художньому Салоні, зробити з ними фото, а для участі в розіграші фотосесії розмістити світлину під постом Ліни Денисенко.

Ця полтавка професійно займається фотографуванням. Таким чином вона вирішила привернути увагу до особливих дітей.

«Хочу розіграти безкоштовну фотосесію між тими, хто візьме участь у флешмобі #lotsofsocks і таким чином спробувати долучити до участі більше людей. Адже діти готові зігріти своїми шкарпетками кожного!», – зазначає вона у дописі в соцмережі.

Щорічно 21 березня, весь світ відзначає Міжнародний день людей з синдромом Дауна, аби привернути увагу до потреб «сонячних» дітей та дорослих та підвищити обізнаність про цей синдром населення планети.

Як спосіб продемонструвати солідарність та свою підтримку людям з трисомією 21 хромосоми, по всьому світу проводиться флешмоб #lotsofsocks, учасники якого надягають яскраві кольорові шкарпетки (які за формою нагадують хромосоми).

Ліну Денисенко також вирішив підтримати полтавський фотограф Володимир Грибов, який вже неодноразово робив благодійні зйомки. Тож розіграють одразу дві фотосесії, переможців оберуть 21 березня.

Щоб стати учасником потрібно зробити наступне:

1.Купити шкарпетки в Художньому Салоні, що за адресою: вул. Соборності, 27;

2.Зробите фото: ви+шкарпетки;

3. Залишити своє фото в коментарі під постом на сторінці Ліни Денисенко.

Кожному, хто відмітиться в коментарі присвоять номер і рандомно оберуть переможця.

«Купуючи шкарпетки ви робите добру справу, а ще отримуєте можливість виграти сонячну фотосесію від мене. Вірю в діток, знаю, як їм необхідна підтримка», – додає Ліна Денисенко.

Усі кошти з продажу шкарпеток підуть виключно на потреби дітей із синдромом Дауна.

Фото зі сторінки Ліни Денисенко у ФБ.

Loading...