У спорткомплексі можна відвідувати різні секції або займатися спортом самостійно.

Виконуючий обов’язки директора спорткомплексу «Акварена» Дмитро Ніжніченко говорить, що в першу чергу комплекс орієнтований на тренування дітей. З 1 вересня у спорткомплексі планують тренувати дітей 1-4 класу дітей всіх шкіл Полтави й області:

«Таким чином ми навчатимемо дітей плаванню та відбиратимемо талановитих учнів до спортивних секцій». 

Також в «Акварені» є можливість проводити різні спортивні заходи. Оскільки басейн побудований за всіма вимогами Федерації плавання України і Міжнародної федерації з плавання, то є можливість організовувати турнір міжнародного класу: 

«Наш басейн рівно 50 м, глибина 2 м – це головні вимоги. Ні сантиметром більше, бо це зайві секунди. Пропускна можливість великого басейну за годину – 96 людей. Також є розминочний басейн – 25-метровий».

Дмитро Ніжніченко каже, що басейни побудовані за сучасними технологіями і використовують трьохступеневу технологію очистки води. Вода відповідає всім стандартам і прирівнюється до питної. Для очищення використовують гіпохлорит, який самі ж і виготовляють. Ця речовина не подразнює шкіру і швидко випаровується.

Раніше ЗМІСТ писав, що вперше за роки будівництва у спорткомплексі «Акварена» на Петра Юрченка відбулися змагання. 

Також всі охочі можуть відвідувати «Акварену» з 6 березня з 8:00. Ціни на послуги дивіться тут


ЗМІСТу вдалося побувати на різних поверхах комплексу та на власні очі побачити тренувальні зали, басейни й обладнання, яке підтримує роботу всієї будівлі. Репортаж з спорткомплексу дивіться за посиланням.

Loading...