03.03.23-14_

Відвідування 50-метрового басейну протягом 45 хвилин у комунальному спорткомплексі «Акварена» коштує 114 грн. Відвідини 25-метрового басейну коштують 128 грн.

Про це повідомили на сторінках закладу у соціальних мережах.

Відвідування басейну – це перебування на території комплексу (зона що є за турнікетом) тривалістю 1 год. 15 хв. Час відвідування – 1 година 15 хв, з розрахунку: 45 хвилин для плавання та 30 хв на приймання душу та переодягання.

  • басейн 50 м: одночасне використання 1 доріжки не більше 4 людей;
  • басейн 25 м: одночасне використання 1 доріжки не більше 2 людей.

Також можна придбати абонемент для тренування в спортивному залі. Можливе перебування відвідувача на території комплексу (зона що є за турнікетом) тривалістю 2 години, одночасно не більше 20 людей.

Відвідування сауни – це перебування відвідувача на території комплексу (зона СПА-центру) тривалістю 2 години (одночасне перебування не більше 8 людей). Мінімальна тривалість перебування 2 години, кожна наступна година перебування 445,54 грн.

Послуги надаються з дотриманням правил карантину через коронавірус.

Правила відвідування спортивно-видовищного комплексу:

  • для початку відвідайте лікаря. Як завершите справи «паперові» приходьте у зручний для Вас час.
  • перед початком заняття (тренування) в басейні Вам необхідно прийняти душ, переодягнутися в одяг для купання (купальник для жінок, спортивні плавки для чоловіків);
  • для перебування у басейні потрібно надягнути шапочку для плавання, яка обов’язково використовується протягом всього часу занять (тренувань);
  • для відвідування басейну знадобляться: взуття зі зручною підошвою, рушник та засоби гігієни. Також можна використовувати окуляри (за бажанням).

Температура води у басейнах становить 26 градусів. Відвідувати «Акварену» можна з 6 березня з 8:00.

Репортаж ЗМІСТу зі спорткомплексу дивіться тут.

Loading...