93g6w0ju26gozvfb

Капітальний ремонт та облаштування санітарної кімнати під ключ, що розташована в хірургічно-абдомінальному відділенні медзакладу, реалізували за ініціативи благодійного фонду Helpgroup та меценатів.

Відкриття відбулося у вівторок, 23 червня.

Вигляд кімнати до ремонту

Зі слів головного лікаря диспансеру Ореста Вовка, в цьому приміщенні вперше з моменту відкриття закладу провели капітальний ремонт. Така кімната є однією на усе відділення, в якому знаходиться 35 пацієнтів. Під час ремонту, що тривав близько 2,5-3 місяців, вони користувалися санітарною кімнатою сусіднього відділення.

Головний лікар Орест Вовк

Загалом це приміщення об’єднує душову, туалет та кабінет для маніпуляцій. Після ремонту тут також з’явилася пральна машина. Щоб пацієнти, які не можуть віддати свої речі родичам на прання, мали змогу прати свої речі.

Вигляд кімнати після ремонту
Архітектор Дмитро Козиренко

«У першу чергу, процес проєктування будувався від проблем медперсоналу. Задачі нам ставили лікарі, потім ми спускалися до рівня медсестер і безпосередньо тих людей, які там працюють і проводять процедури. Відповідно до цього, писали технічне завдання і намагалися всі проблеми, які не були враховані в цьому приміщенні, виправити в цьому проєкті», – розповів архітектор ГО Citylab Дмитро Козиренко.

На обговорення нюансів роботи з медиками архітектори витратили близько тижня. Процес проєктування зайняв близько місяця.

Директор БФ Helpgroup Давид Джалагонія

«Наш фонд вже давно займається допомогою людям з онкологію. Вже близько 7 років ми допомагаємо в лікуванні, закупівлі ліків, реабілітації тощо. Коли спілкувалися з пацієнтами, ми розуміли, що є потреби в тому, щоб умови в лікарні були більш людино-орієнтовні. Потім ми поспілкувалися з керівництвом, то вони були тільки за, щоб зробити цей ремонт», – розповів директор БФ Helpgroup Давид Джалагонія.

За його словами, вартість ремонту з облаштуванням кімнати обійшлась у 485 тис. грн.

Loading...