Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – ldubgd.edu.ua

Частину будівель університету економіки й торгівлі у Полтаві відімкнуть від газового опалення, щоб заощадити витрати.

Про це розповів ректор Полтавського університету економіки й торгівлі Олексій Нестуля 23 червня під час засідання круглого столу, де обговорювали потреби переселенців, що мешкають у гуртожитках закладу.

За словами ректора університету, відключили газове опалення планують у спортивному комплексі, гаражі та їдальні. Щоб зігрівати приміщення натомість використовуватимуть інфрачервоні обігрівачі.

«Встановимо UFO за годину до обіду, під ним пообідаємо, але цілу добу не будемо опалювати газом. На кухні тепло йде від плит та пароконвектоматів. А зараз рахуємо. Минулого опалювального сезону, коли студенти були на заняттях, ми порахували, що місяць опалення корпусу при температурі 18-19 градусів обходився в 4,8 мільйона гривень. Тут 24 тисячі квадратних метрів. Коли пішли на канікули, потім дистанційні були заняття ми підтримували температуру 7-8 градусів. У нас своя котельня. Платили 1,8 мільйона гривень, аби тільки не розмерзлась система», – розповів Олексій Нестуля.

Також в університеті розглядають можливість опечатати аудиторії-амфітеатри та актовий зал, щоб мінімізувати витрати на опалення.

Нагадаємо, що у чотирьох гуртожитках Полтавського університету економіки й торгівлі нині мешкають 407 переселенців. Про які потреби й проблеми вони розповіли під час круглого столу 23 червня читайте тут

Loading...