AkWKDTMseIgFcKSV

У четвер, 25 квітня, на двадцять другій сесії Полтавської міськради депутати прийняли зміни до бюджету на 2019 рік. Зокрема в проекті рішення йдеться про виділення коштів у розмірі 500 тисяч гривень на розроблення проектно-кошторисної документації встановлення електричної системи опалення в приміщенні екс-«художки», а також 200 тисяч гривень на поточний ремонт будівлі. Заступниця міського голови з […]

У четвер, 25 квітня, на двадцять другій сесії Полтавської міськради депутати прийняли зміни до бюджету на 2019 рік.

Зокрема в проекті рішення йдеться про виділення коштів у розмірі 500 тисяч гривень на розроблення проектно-кошторисної документації встановлення електричної системи опалення в приміщенні екс-«художки», а також 200 тисяч гривень на поточний ремонт будівлі.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко розповіла, що в приміщенні школи відкриють міський молодіжний центр. У депутатів виникло питання, чи не дублюватиме цей центр вже існуючий обласний молодіжний центр, проте депутат від «БПП» Олександр Глазов запевнив, що у Полтаві має бути свій власний., а Людмила Бойченко додала, що якраз ініціатором створення і була область.

Також голова фракції «БПП» Андрій Матковський зазначив, що мова про повернення учнів художньої школи в будівлю не йде, адже, на переконання депутата, діти вже прижилися у новій будівлі.

Додамо, будівлю колишньої худшколи на передадуть на баланс управління молоді та спорту Полтавського міськвиконкому. На комісії напередодні сесії Людмила Бойченко наголошувала, що до початку опалювального сезону міська влада має вирішити питання з проведенням опалення до споруди.

Загалом же, бюджеті на 2019 рік мова про виділення коштів на карітальний ремонт колишньої художньої школи поки не йде.

Нагадаємо, восени 2015 року учнів-художників виселили з історичної будівлі на вул. Конституції, 2а. Офіційна причина – опалювальний котел художньої школи не відповідав законодавчим нормам. Згодом учні відновили навчання в приміщенні по вул. Алмазна, 2а.

Loading...