У скількох полтавців за добу виявили коронавірус (СТАТИСТИКА)

Станом на 17 грудня в місті перевіряють підозру на інфікування COVID-19 у 1 тисячі 66 людей.

Минулої доби коронавірусну хворобу діагностували у 115 містян. Про це повідомив Департамент охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради 18 грудня.

За час карантину COVID-19 підтвердили у 12 тисяч 814 містян. Наразі вдома лікуються 3 тисячі 604 інфікованих, а в лікарні перебувають 89 хворих. Одужали 9 тисяч 19 полтавців, а через спричинені коронавірусом ускладнення померла 191 людина.

За даними Департаменту, 6 тисяч 181 людина в Полтаві перебуває на самоізоляції, зокрема хворі на COVID-19, контактні з хворими, а також люди, що перебувають під підозрою інфікування.

Полтавський обласний лабораторний центр повідомив, що минулої доби на Полтавщині коронавірусну хворобу виявили у 314 людей. Про статистику поширення COVID-19 у районах можна дізнатись тут.

Про ситуацію з завантаженістю ліжок у лікарнях Полтави й області ЗМІСТ писав тут.