Унаслідок падіння уламків дрона у Полтаві пошкоджене підприємство

Фото – ПОВА
У ніч на 25 січня під час чергової атаки ворога, у Полтаві працювала протиповітряна оборона.
Під час чергової атаки ворога, на у Полтаві працювала ППО. Унаслідок падіння уламків пошкоджений спортивний майданчик. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.
Також уламками дронів пошкоджено покрівлю одного з підприємств у Полтавському районі. Обійшлося без постраждалих.
Російська атака на Полтавщину 25 січня
Повітряні Сили ЗСУ та OSINT-канал «Розвідка України» повідомляли про загрози 25 січня. Спершу зафіксували групу дронів на Сумщині, що рухалася на Полтавську область.
О 19:30 OSINTери повідомляли, що три російські дрони летіли від Гадяча на Лубни, ще один на Зіньків та ще три таких з Сумщини слідом. Згодом «Шахеди» фіксували в Миргородському та Лубенському районах. Вони тримали південно-західний курс.
OSINTери уточнили, що один дрон летів на Миргород, три на Лубни та ще один на Гадяч. О 21:06 ворожі безпілотники розтягнулися у західному напрямку від Кременчука вздовж межі Кіровоградської та Черкаської областей.
О 01:03 військові повідомили, що російський дрон наближається до Полтави з півночі. Згодом місцеві повідомляли про вибух у місті.