Наразі Кабмін розробляє план реагування на випадок погіршення ситуації. У Полтаві також готуються до різних сценаріїв і планують цьогоріч уникнути масових святкових заходів.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль каже, що рішення про введення більш жорстких заходів поки не ухвалили:

«Ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня – період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. […] Наші кроки мають бути зрозумілими та передбачуваними для людей та бізнесу».

Полтавська влада планує напередодні Нового року відкрити святкову ялинку, але масових святкувань уникати. Під час планування свят у грудні враховуватимуть епідеміологічну ситуацію в місті. Директорка Департаменту культури міськради Олена Ромас розповідала, що точно відомо – цьогоріч святкових заходів та великих ранків у міських закладах культури не проводитимуть.

Через ріст захворюваності на коронавірус, під питанням лишається й різдвяний ярмарок на вулиці Соборності. Поки його планують проводити з дотримання вимог карантину, але організація залежатиме від рішення уряду. Якщо рішення про двотижневий локдаун на свята ухвалять, від ярмарку теж доведеться відмовитися.

Так само не планують масових заходів у парку «Перемога». Цьогоріч тут хочуть створити святкову атмосферу завдяки новорічній ілюмінації. Заступниця директора парку Катерина Бабіч каже, що завдяки новорічним гірляндам можна буде створити святковий настрій без масових заходів.

Наразі відомо, що з святкових елементів у Полтаві буде новорічна ялинка на Театральній площі. Її планують почати монтувати 7 грудня. Також цьогоріч на площі планують розпилювати засіб проти ожеледиці – «Антилід».

Loading...