28535140_2000734806604943_162296825_n

Через збільшення навантаження на компанію у Полтаві, його планують перенести до Супрунівки. Депутатська комісія Полтавської міської ради з першого разу не погодила детальний план нового будівництва.

Торік у пресслужбі «Нової пошти» ЗМІСТу розповіли, що перенесення термінала є у планах компанії, але детальної інформації про головні зміни не можуть надати.

З проєкту ріщення міської ради нову будівлю для терміналу зводять на території села Супрунівка, неподалік аеропорту «Полтава». Технологи наразі розраховують потужності нового відділення тощо. У Супрунівці планують використати 11,23 га для терміналу.

6 вересня депутати не знайшли на засіданні комісії голосів на підтримку уже готового детального плану. У коментарі виданню «Полтавщина» начальник Полтавської районної військової адміністрації Дмитро Романов пояснив, що звернення від «Нової пошти» отримали у 2020 році й нині міська рада має просто затвердити документи, щоб компанія могла перейти до нового етапу створення терміналу.

Нагадаємо, Полтавська обласна рада оголосила подяку співзасновниці «Нової пошти» за волонтерство. Також «Нова пошта» відремонтує у Полтаві 14 відділень. Служба планує встановити пандуси та велопарковки. Також з’являться кнопки для виклику персоналу для обслуговування людей з інвалідністю. У відділеннях облаштують опенспейс, а всі заклади матимуть однаковий стиль, колір плитки та підвісну стелю.

Loading...