Від перестановки доданків: одну фірму підприємця судять, а іншій дають величезні підряди

Автор: Наталія Норіцина, 10 липня, 15:57

За першу половину 2017 року ТОВ «Полтава-Білд» отримала 25 підрядів на 18 781 940 грн. У власника фірми є ще одне підприємство,  яке припинило свою діяльність через судові процеси у зв'язку  з махінаціями в будівельному бізнесі.

На думку експертів, підряди, які виграє фірма «Полтава-Білд», є неконкурентними, оскільки офіційно у фірми закуповують лише надання послуг, а не повністю виконання робіт разом з закупівлею матеріалів. А вартість цих послуг часто перевищує вартість матеріалів.

Підприємство «Полтава-Білд» зареєстроване в лютому 2015 року. Його директором і засновником став член партії «Сильна Україна» Тузенко Володимир Олександрович.

До цього Володимир Тузенко протягом 19 років був директором і власником ТОВ «Феропол». За 2015 р.  ця фірма отримала 18 ухвал по кримінальних впровадженнях у зв’язку з підозрою у фінансових махінаціях.

Саме в цей час Володимир Тузенко реєструє фірму «Полтава-Білд», а директором «підсудного» «Ферополу» стає юрист Лемешко Олександр Миколайович. Олександр Лемешко також  був директором ТОВ «Експертно-консалтингова група "Юридичний радник"» та ГО «Всеукраїнська медіаторна група "Соціальне примирення"». Він – кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора з наукової роботи на кафедрі кримінального та адміністративного права і процесу Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Пан Лемешко викладає такі дисципліни як: «Кримінальне право», «Відповідальність за правопорушення у сферах медичної і фармацевтичної діяльності», «Загальні засади кваліфікації злочинів».

Саме під чуйним керівництвом Олександра Лемешка у квітні 2016 року ТОВ «Феропол» припиняє свою діяльність. Під час судового процесу над «Ферополом» нова фірма Володимира Тузенка «Полтава-Білд» спокійно отримувала підряди на будівництво від Управління капітального будівництва полтавського міськвиконкому. Минулого року полтавські журналісти уже писали про те, що Управління житлово-комунального господарства виконкому Полтавської міськради у 2016 році уклало величезну кількість договорів з ТОВ «Полтава-Білд» у результаті допорогових закупівель.

Опублікована: 10 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація