Власне видавництво та енергозбереження: чергова порція бізнес-ідей від учасників проекту «Рука допомоги»

Автор: Каріна Тютюнник, 9 листопада, 12:10

Фото: У Полтаві профінансують проекти малозабезпечених та переселенців (Джерело - ypdanismanlik.com)


Ще п’ятеро учасників пілотного проекту «Рука допомоги» з Полтавщини презентували комісії свої бізнес-плани. Серед нових ідей, будівництво теплиці, вирощування курей, пошиття одягу, відкриття видавничого салону та упровадження енергозберігаючих технологій, – повідомляє «Лтава».

Полтавщина одна з трьох областей, у якій реалізують пілотний проект «Рука допомоги» – програму з працевлаштування безробітних одержувачів державної соціальної допомоги та внутрішньо переміщених осіб.

На попередніх засіданнях комісія з реалізації проекту погодила фінансування восьми бізнес-ідей учасників. Серед яких, вирощування полуниці, цибулі, бройлерів, виконання токарних робіт, виготовлення крафтового шоколаду, молока з льону та горіхів, продаж гранітних пам’ятників та футболок з принтом.

За словами директорки обласного центру зайнятості Катерина Клавдієвої, на реалізацію проектів вже замовлено 450 тис. грн з державного бюджету. А перші бізнес-ідеї вже профінансовані.  

Про проекти, які отримали погодження комісії цього разу в сюжеті телеканалу «Лтава»:

Нагадаємо, Полтавський міський центр зайнятості реалізує пілотний проект Кабміну з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб і членів малозабезпечених сімей. Згідно з програмою, ці категорії населення зможуть влаштуватися на роботу або отримати безвідсотковий кредит для організації підприємницької організації.

Опублікована: 9 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація