10 жовтня росіяни здійснили масований обстріл України. Окупанти вдарили по інфраструктурі у Кременчуцькому районі.

Внаслідок вибуху у Кременчуцькому ПТУ №5 імені Макаренка пошкоджено понад 100 вікон – 30 вікон розбиті у гуртожитку, де живуть переселенці, ще 32 у головному корпусі, а всі ніші у виробничому корпусі. Про це повідомляє «Кременчуцька газета». 

За інформацією адміністрація навчального закладу вже звернулася до керівництва міста, аби ті допомогли зі склінням гуртожитку та учбового корпусу.

Також внаслідок вибухової хвилі у Кременчуці постраждали вікна виховної колонії та прилеглих до неї будинків.

До того ж у селі Чечелеве Кам’янопотоківської територіальної громади впала російська ракета, внаслідок чого постраждали понад 50 житлових будинків. Внаслідок обстрілу троє людей отримали легкі контузії. Кожен з них відмовився від госпіталізації.

Під час повітряної тривоги 10 жовтня росіяни намагалися влучити ракетою по одному з об’єктів Полтавщини. Ворогу завадили сили протиповітряної оборони. Як наслідок, ворожу ракету знищили. У результаті знищення ворожої цілі уламки впали на подвір’я у декількох районах, троє людей постраждали.

10 жовтня українські протиповітряні сили під час масованого обстрілу росіян знищили понад 50 цілей. Під час масових обстрілів російські окупанти випустили по Україні 84 ракети, 24 безпілотники, з них 13 – іранські «Шахід–136».

11 жовтня українцям надійшли екстрені сповіщення на телефони. Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила українців про високу ймовірність ракетних ударів по території України протягом дня. 

Loading...