Вибухи на Полтавщині: російські військові атакували область

Ліквідація наслідків обстрілу України
Ліквідація наслідків обстрілу України

Фото: ДСНС України, ілюстративна світлина

Російська армія атакувала Полтавщину ударним дроном у ніч на 18 липня.

17 липня вибухи на Полтавщині пролунали у Кременчуцькому районі. Полтавська обласна військова адміністрація повідомила про наслідки російського обстрілу.

«Пошкоджені цивільний будинок і подвір’я. За попередньою інформацією, без постраждалих. Дякуємо нашим оборонцям за захист Полтавщини. Сигнали повітряної тривоги не ігноруємо», – пише начальник ПОВА Філіп Пронін.

Як росіяни порушували повітряний простір Полтавщини

ЗМІСТ розповідав, що російська армія порушила повітряний простір Полтавщини у ніч на 12 липня.

Увечері 11 липня військові сповістили про рух групи ударних дронів росіян у бік Полтавщини з боку Сумщини. Згодом стало відомо про дві нові групи  на півдні Сумщини курсом на Полтавщину у південно-західному напрямку. Ще одна група перебувала на півночі області з курсом на Миргород. Вибухи на Полтавщині були пов’язані із роботою ППО.

Того дня, за даними зі зведення Повітряних Сил ЗСУ, окупанти атакували України із літаків стратегічної авіації пʼятьма крилатими ракетами Х-101 та 19 ударними «Шахедами» і невідомими дронами.

Як писав ЗМІСТ, під час обстрілу Полтавщини 9 липня, атакували промисловий об'єкт. Постраждалих немає. Цього дня ППО Полтавщини працювала по ворожих розвідувальних БпЛА кілька разів. Натомість під час атаки 3 липня ворог пошкодив газову інфраструктуру в області.

Ворожа ціль пошкодила об’єкт «Укргазвидобування». Внаслідок атаки загинув 49-річний електромонтер. Також поранення отримали троє працівників підприємства. Наразі їм надають необхідну медичну допомогу.

ЗМІСТ писав, що протягом 1 липня військові повідомили про кілька спроб російської армії завдати ракетного удару по Миргороду й роботу розвідувальних дронів неподалік міста.

Цей матеріал підготовлено за підтримки Prague Civil Society Centre