Фото Полтавського театру ляльок

Вистава Полтавського театру ляльок «Леді в лавандовому» увійшла до лонг-ліста IV Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА».

ЇЇ було обрано із 89 заявок, що надійшли до оргкомітету Фестивалю. Далі ця постановка змагатиметься за першість з тридцятьма іншими роботами театрів зі всієї України. Було прийнято рішення подавати виставу «Леді в лавандовому» для «ГРИ» за першість у номінації «Найкраща драматична вистава».

Вистава «Леді у лавандовому» за оповіданням британського письменника орієнтована на дорослу публіку. Над режисурою та сценографією постановки працював режисер театру Ніко Лапунов.

Постановку готували близько року, прем’єра відбулась минулої зими, хоча спочатку планували влаштувати її навесні, але каранти порушив плани.

Ця вистава стала популярною і серед полтавських глядачів, адже через значний попит призначали навіть додаткові покази.

«Попереду ще довгий шлях конкурсних відборів, але ми сподіваємося і працюємо над тим, щоб здивувати вас, любі глядачі! Далі буде», – відзначають театрали-лялькарі.

Минулого року інтерактивна вистава-подорож «На хвилі» Полтавського театру ляльок, стала лауреатом ІІІ Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії «ГРА», здобувши перемогу у номінації «Найкраща вистава для дітей». 

Loading...