2020-03-13 12.31.16_1

З 15 квітня та до послаблення карантину маршрутками та тролейбусами Полтави зможуть скористатися медики, поліціянти, комунальники, продавці, аптекарі та працівники тих установ, що підтримують життєдіяльність міста. Йдеться про працівників державних органів, місцевої влади, працівників комунальних підприємств критичної структури. Для цього їм потрібно оформити спеціальні перепустки.

Про це 14 квітня повідомляє пресслужба Полтавської міської ради. Порядок оформлення спецперепусток ухвалили на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій.

Як можна оформити спецперепустку. Підприємці мають скласти списки працівників, які передають Управлінню адміністративних послуг. Уже там оформлюють перепустки і пояснять як ними користуватися. Працівники різних галузей матимуть разом з перепустками показувати службове посвідчення. Це означає, що працівник має звернутися з проханням оформити перепустку до працедавця.

Торік у Полтаві заборонили перевозити одночасно понад 10 пасажирів, а з 6 квітня у транспорті перевозили виключно за перепустками. Приватні перевізники тоді зверталися до міської ради з проханням підвищити вартість проїзду, адже працювати в умовах дії обмежень – нерентабельно.

Усі працівники повинні мати документ, що посвідчує особу.

ЗМІСТ писав, що потім Уряд збільшив кількість пасажирів, які одночасно можуть перебувати у салоні тролейбуса, автобуса чи маршрутки. Нині у салоні кількість пасажирів може відповідати кількості місць для сидіння.

Loading...