Безпритульні тварини завжди потребують допомоги, але особливо – з настанням холодів
Безпритульні тварини завжди потребують допомоги, але особливо – з настанням холодів

Джерело – ugi.edu.ua

З настанням холодів організації, які допомагають безпритульним тваринам, потребують більше теплих речей, підстилки та палива для обігріву приміщень, де перебувають тварини.

30 жовтня ЗМІСТ поговорив з представниками кількох полтавських організацій щодо проблем, які виникають у них напередодні зими.

У громадській організації захисту безпритульних тварин «Барбоскіни» кажуть, що з похолоданням потрібен додатковий сухий корм, адже тварини більше їдять, а також теплі речі та ганчір’я. Приміщення, де тримають тварин, обігрівається за допомогою печі, тому завжди є потреба у дровах. Також необхідне сіно для підстелення у будках.

Підтримати безпритульних тварин можна не лише матеріально. Організація приймає і фізичну допомогу – погуляти з тваринами, нагодувати чи доглянути їх на час лікування.

Запропонувати свою допомогу можна за телефонами 0503058238, 0661601046.

Юлія Ткаченко, яка опікується приватною перетримкою «Мокрі носи», говорить, що наразі тварини мешкають в опалюваному будинку. У майбутньому вона планує створити для котів ще одне приміщення, де здорові тварини могли б перебувати на період вакцинації, карантину, стерилізації.

За словами Ткаченко, наразі в перетримці перебувають більш як 100 котів і 11 собак, на харчування яких потрібно близько 10 тис. грн на місяць. Юлія Ткаченко каже, що для тварин у перетримці завжди потрібні вакцини, а також кошти на корм і сплату рахунків з ветеринарної клініки.

Дізнатися, як допомогти тваринам, можна за телефоном 0953556059 або у групі перетримки на фейсбуці.

Директорка Полтавської обласної зоозахисної благодійної організації «Право на життя» Анжела Рослова говорить, що з похолоданням шанси на виживання у безпритульних тварин зменшуються.

«Дуже багато людей викидають тварин, не зважаючи на те, холодно чи не холодно на вулиці. Проблема в тому, що люди не хочуть стерилізувати своїх тварин, тому зараз дуже багато кошенят. Маленькі кошенята на вулиці одразу хворіють, бо це вже не літо. Зараз люди, які продовжують безжалісно викидати тварин, прирікають їх на голодну смерть», – каже Анжела Рослова.

За словами Рослової, у передзимовий час притулки потребують їжі, соломи для підстилки та дров для опалення, а також тирси, особливо на час дощів та підвищеної вогкості повітря.

Про бажання допомогти можна повідомити за телефоном 0669151720.

Loading...